Wojtas napisał(a):

|
Od 10 lat frekwencja na meczach jest stała,wiec dawanie dzieciakom biletów,to zadna inwestycja bo na mecze nie chodzą.
|
Ok. Czyli jak obecni stali kibice np za 40 lat umra śmiercią naturalna to stadion bedzie całkowicie pusty? Odważna teza gościu!