Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13344
Stary 19.10.2017, 20:29
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Od 10 lat frekwencja na meczach jest stała,wiec dawanie dzieciakom biletów,to zadna inwestycja bo na mecze nie chodzą.
Ok. Czyli jak obecni stali kibice np za 40 lat umra śmiercią naturalna to stadion bedzie całkowicie pusty? Odważna teza gościu!
Odpowiedz cytując