Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#606
Stary 19.10.2017, 18:58
Wczoraj odbyły się zaległe mecze I ligi. O to jak przedstawia się sytuacja w tabeli I ligi po 13. kolejkach.




A tak sytuacja przedstawiała się sytuacja w I lidze po 13 kolejkach w poprzednim sezonie.




Jak dla mnie zaskakująca postawa Zagłębia Sosnowiec, które w zeszłym sezonie biło się o awans a w chwili obecnej zajmuje pozycję spadkową. Z minusowego dorobku w końcu wyszedł Ruch Chorzów, który na swoim koncie ma już 8 punktów, jednak nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Całkiem przyzwoicie radzą sobie beniaminkowie. Odra Opole zajmuje 3 miejsce w tabeli, Puszcza Niepołomice i Raków Częstochowa plasują się odpowiednio na 8 i 9 pozycji.

Jak oceniajcie start rozgrywek? Miedź Legnica w końcu powalczy o awans? Chojniczanka? A może Odra Opole?
Zagłębie Sosnowiec się obudzi?

Warto zauważyć, że między 5 a 17 miejscem w tabeli różnica punktowa wynosi jedynie trzy punkty!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując