Wczoraj odbyły się zaległe mecze I ligi. O to jak przedstawia się sytuacja w tabeli I ligi po 13. kolejkach.
A tak sytuacja przedstawiała się sytuacja w I lidze po 13 kolejkach w poprzednim sezonie.
Jak dla mnie zaskakująca postawa Zagłębia Sosnowiec, które w zeszłym sezonie biło się o awans a w chwili obecnej zajmuje pozycję spadkową. Z minusowego dorobku w końcu wyszedł Ruch Chorzów, który na swoim koncie ma już 8 punktów, jednak nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.
Całkiem przyzwoicie radzą sobie beniaminkowie. Odra Opole zajmuje 3 miejsce w tabeli, Puszcza Niepołomice i Raków Częstochowa plasują się odpowiednio na 8 i 9 pozycji.
Jak oceniajcie start rozgrywek? Miedź Legnica w końcu powalczy o awans? Chojniczanka? A może Odra Opole?
Zagłębie Sosnowiec się obudzi?
Warto zauważyć, że między 5 a 17 miejscem w tabeli różnica punktowa wynosi jedynie trzy punkty!