ale ten Ze Manuel mowil ze jest nieprzygotowany na gre w wywiadach przed wystepami czy po ?
Moze on wolał zaryzykowac i wystawic kogos "świeżego" i nowego niz np. zmęczonych grajkow ktorzy aktualnie byli pod forma. Chcac nie chcac dal im bodziec do walki o sklad, co z tego ze to moglo zostac źle przyjęte ? Przeciez to profesjonaliści....
zreszta, Pany, o czym tutaj jest gadka.
Jestes tak dobry jak Twoj ostatni mecz, a ostatni byl ze Slaskiem
