Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2410
Stary 19.10.2017, 17:28
Od kiedy to zawodników bez okresu przygotowawczego wystawia się w pierwszej 11 na mecz ekstraklasy? Co to za forma ogrywania?

ZresztąZe Manuel twierdzi że był mnie przygotowany fizycznie na grę - wystawienie go do składu, wyrządziło więcej szkody niż pożytku. Druga rzecz, to na pewno w szatni takie decyzje nie były ciepło przyjęte: mamy portugalczyka który wprost mówi że nie wytrzyma 90 minut, oraz zawodnika gotowego do gry, który przepracował cały okres przygotowawczy (Boguski, Wojtkowski, Bartosz itd) a trener wystawia tego pierwszego...
Ddf
Odpowiedz cytując