|
Od kiedy to zawodników bez okresu przygotowawczego wystawia się w pierwszej 11 na mecz ekstraklasy? Co to za forma ogrywania?
ZresztąZe Manuel twierdzi że był mnie przygotowany fizycznie na grę - wystawienie go do składu, wyrządziło więcej szkody niż pożytku. Druga rzecz, to na pewno w szatni takie decyzje nie były ciepło przyjęte: mamy portugalczyka który wprost mówi że nie wytrzyma 90 minut, oraz zawodnika gotowego do gry, który przepracował cały okres przygotowawczy (Boguski, Wojtkowski, Bartosz itd) a trener wystawia tego pierwszego...
|