Pero napisał(a):

Ile nas stadion ma tak naprawde pojemności?
Ktoś to w ogóle wie?
Pytam bo drugi raz sprzedaliśmy wszystkie bilety o jest rozkmina z rekordem frekwencji. Nie wiem o co chodzi. Powiększyła się ilość miejsc czy jak?
|
Stadion ma jedną pojemność - 33 130. Ale sprzedane bilety nie równają się z ilością osób które na ten stadion wejdą

a druga sprawa część biletów poszła na akademie, szkoły, sponsorów które pewnie wszystkiego nie wykorzystają, choć klub pisał że te niewykorzystane, jeśli będą, trafią do wolnej sprzedaży.