Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13335
Stary 19.10.2017, 17:05
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
Ja z ostatniego wygranego meczu z Legią (tego, z którego ktoś trochę wyżej wrzucił zdjęcia) pamiętam głównie to, że stadion był pięknie wypełniony... z wyjątkiem sektora G, gdzie klub wpuścił członków TS zamiast sprzedać bilety kibicom. Obawiam się podobnej sytuacji w niedzielę, obym później odszczekiwał te słowa.
UWAGA! Do sprzedaży trafić mogą jeszcze bilety na sektory zwykłe z puli niewykorzystanej przez Sponsorów oraz zorganizowane grupy szkolne. Jeśli tak się stanie, będziemy o tym informować.
Odpowiedz cytując