Cytat:
|
Widzę że tu połowa ludzi nie ma pojęcia o marketingu. Powiedzcie mi o jakim meczu Wisły jest najgłośniej w mediach ?
|
Ja z ostatniego wygranego meczu z Legią (tego, z którego ktoś trochę wyżej wrzucił zdjęcia) pamiętam głównie to, że stadion był pięknie wypełniony... z wyjątkiem sektora G, gdzie klub wpuścił członków TS zamiast sprzedać bilety kibicom. Obawiam się podobnej sytuacji w niedzielę, obym później odszczekiwał te słowa.