Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13333
Stary 19.10.2017, 17:03
Cytat:
Widzę że tu połowa ludzi nie ma pojęcia o marketingu. Powiedzcie mi o jakim meczu Wisły jest najgłośniej w mediach ?
Ja z ostatniego wygranego meczu z Legią (tego, z którego ktoś trochę wyżej wrzucił zdjęcia) pamiętam głównie to, że stadion był pięknie wypełniony... z wyjątkiem sektora G, gdzie klub wpuścił członków TS zamiast sprzedać bilety kibicom. Obawiam się podobnej sytuacji w niedzielę, obym później odszczekiwał te słowa.
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując