Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13332
Stary 19.10.2017, 16:40
Widzę że tu połowa ludzi nie ma pojęcia o marketingu. Powiedzcie mi o jakim meczu Wisły jest najgłośniej w mediach ? Jeśli by klub zaprosił dzieci z domu dziecka np. na mecz z Sandecją to połowa osób by o tym nie wiedziała. Mecz z Legią to jest święto, przeważnie pełny stadion, przez wiele lat biliśmy się z nimi o mistrzostwo, w tym sezonie może być podobnie. Duża część zarezerwowanych miejsc o które toczy się tu dyskusja to miejsca dla Akademii Piłkarskiej, która jest częścią klubu. A pulę biletów dostają sponsorzy, dostają pracownicy klubu to czemu ma nie dostać akademia ? Wisła od każdej tej grupy ma jakiś zysk, ma jakiś interes. Ci ludzie coś robią dla Wisły a nie jak niektórzy raz do roku przyjdą na mecz.


Odpowiedz cytując