Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13330
Stary 19.10.2017, 16:01
Koledze Reganowi chodzi chyba przede wszystkim o to, że biletów przekazanych dzieciom jest ZA DUŻO. 5 tysięcy to około 15% całej pojemności naszego stadionu (zakładając brak buforów, gdyby przyjeżdżali goście ten procent byłby jeszcze większy).

Camp Nou ma (za wikipedią) około 99 tysięcy miejsc. Wyobrażacie sobie, żeby Barcelona przekazała 15 tysięcy biletów na mecz z Realem dzieciom ze szkółek?
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując