Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13329
Stary 19.10.2017, 15:55
temat frekwencji.....temat rzeka.

Niestety nie ma tu zadnej logiki i wniosków.

Mecz z Legią 30 tys ludzi ,mecz kazdy inny w sezonie(poza derbami) i 11 tys,no moze na kuchenki te 15 tys.

Te 30 tys cieszy i smuci,bo szklanka do polowy jest pelna lub pusta.Bo wychodzi ze 2/3 ludzi na mecze nie chodzi i olewa Wisłe,przypomninajac sobie o niej jak jest mecz z Legią.
Zreszta te rodzinne "spotkania" jak sie idzie wlasnie na mecz z Legią,sa dość wymowne.

P.S tez uwazam ze biletów dla dzieci przeznaczono za duzo.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.10.2017 o godz. 16:03.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując