Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13327
Stary 19.10.2017, 15:22
No nie ma sensu bo ty wychodzisz z jakis zalożeń kompletnie z dupy ktore nie maja zadnego odzwierciedlenia w faktach.
I do tego opierasz je na przypuszczeniach... daj se siana
Ostatnio edytowane przez regan : 19.10.2017 o godz. 15:25.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując