Ta dyskusja nie ma sensu. Nie zrozumiesz, że mecz z termalicą może dzieckaa zniechęcić, a mecz z legią czy derby zajawić na mecze.
Nigdy 100% dzieciaków się nie zajawi. Ale niech na te zaproszonych 1000 kibicami do końca życia zostanie 20. To te 20 przez lata bycia kibicem zostawi więcje kasy niż jednorazowi kibice na meczu z Legią. Ale te podstawy ekonomii cięzko zrozumieć.
I może dzieki tym darmowym biletom i dzięki sektorowi szkolnemu mamy teraz frekwencje taką, a nie np. 1000 niższą? To są rzeczy, których nie jesteś w stanie sprawdzić.