Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13326
Stary 19.10.2017, 15:02
regan napisał(a):Wyświetl post
Hahahha o matko

Pomysl logicznie. Jesli mecz z Sandecja jest do dupy to te dziecko slepe nie jest... a jesli jest to mu powiedzą że jest do dupy

Wiec zapewne zapyta kiedy nastepny mecz z Legią

Wałkujecie uparcie te same durne argumenty od 5 lat fakty sa takie że przez ten czas rozdawania biletów roznym dzieciom frekwencja sie nie poprawiła no chyba że mówimy o meczach kiedy wielki CKWS przyjeżdża - wtedy bardzo

Sami w ten sposob uczycie nowych nawykow chodzenia na Legie i robienia show z 1 moze 2 meczy w sezonie.

A show trzeba robic co kolejke. To przyciagnie ludzi nawet na te slabsze mecze
Ta dyskusja nie ma sensu. Nie zrozumiesz, że mecz z termalicą może dzieckaa zniechęcić, a mecz z legią czy derby zajawić na mecze.

Nigdy 100% dzieciaków się nie zajawi. Ale niech na te zaproszonych 1000 kibicami do końca życia zostanie 20. To te 20 przez lata bycia kibicem zostawi więcje kasy niż jednorazowi kibice na meczu z Legią. Ale te podstawy ekonomii cięzko zrozumieć.

I może dzieki tym darmowym biletom i dzięki sektorowi szkolnemu mamy teraz frekwencje taką, a nie np. 1000 niższą? To są rzeczy, których nie jesteś w stanie sprawdzić.
Odpowiedz cytując