|
Akademia dostała 1500 biletów bo tyle peselów wysłała. Podobnie kluby partnerskie. Więc znając życie ktoś nie przyjdzie, ale jak już podał pesel i musi stawić się po odbiór biletu to chyba nie po to, żeby nim tyłek podetrzeć?
^^To zdjęcie powyżej jest nieadekwatne bo wtedy g3 było przeznaczone tylko dla TSu i wchodzili bez żadnych biletów, nikt nie zakładał tam kompletu, bo było wiadomo ze ludzi w sekcjach jest mniej niz miejsc na sektorze.
|