Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13323
Stary 19.10.2017, 12:20
Akademia dostała 1500 biletów bo tyle peselów wysłała. Podobnie kluby partnerskie. Więc znając życie ktoś nie przyjdzie, ale jak już podał pesel i musi stawić się po odbiór biletu to chyba nie po to, żeby nim tyłek podetrzeć?

^^To zdjęcie powyżej jest nieadekwatne bo wtedy g3 było przeznaczone tylko dla TSu i wchodzili bez żadnych biletów, nikt nie zakładał tam kompletu, bo było wiadomo ze ludzi w sekcjach jest mniej niz miejsc na sektorze.
Odpowiedz cytując