|
@heoij - nie wiem, jak w przypadku AP, ale np. w przypadku sektora szkolnego takie imienne listy są sporządzane i dostarczane do klubu kilka dni przed meczem.
Myślę, że w klubie nikt nie jest na tyle głupi, żeby nie wprowadzić do sprzedaży biletów - o ile zostaną, z puli przeznaczonej dla AP i dzieciaków.
|