|
Popieram Regana, połowa tych miejsc będzie pusta tak jak na meczu z Legią w 2013 roku, gdzie był komplet i część sektora G była dla nich przeznaczona.
To jest polski klasyk, hit, szlagier, na którego kibice czekają od dawna, na taki mecz 5 tys. darmowych wejściówek to przesada. Nie wiem czy Lech albo Legia jak grają ze sobą przeznaczają aż tyle biletów dla dzieci.
Nie mam nic przeciwko wkręcaniu młodych i zarażaniu ich nową pasją, ale wiadomo jakie jest ciśnienie na mecz z Legią i można im te bilety zafundować na inny mecz w sezonie, niekoniecznie na ten.
Ostatnio edytowane przez heoij : 19.10.2017 o godz. 14:16.
|