|
W pełni popieram przedmówce.Rozumiem 1-2 tys. biletów dla akademii i dzieci z domów dziecka, no ale 5 tys. to się ich wszystkich nie uzbiera.A jeśli okaże się że sektor G będzie się prezentował jak na ostatnich derbach, będzie to delikatnie mówiąc irytujący widok.
|