Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Raffaello89
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13316
Stary 19.10.2017, 11:08
W pełni popieram przedmówce.Rozumiem 1-2 tys. biletów dla akademii i dzieci z domów dziecka, no ale 5 tys. to się ich wszystkich nie uzbiera.A jeśli okaże się że sektor G będzie się prezentował jak na ostatnich derbach, będzie to delikatnie mówiąc irytujący widok.
Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując