luke1906 napisał(a):

Rozdanie biletów szkołom, akademiom itp. to inwestycja na przyszłość, a nie działalność charytatywna.
Zdecydowanie wolę 4 tys. dzieciaków niż 4 tys. przypadkowych ludzi, którzy sobie przypomnieli o wizycie na Reymonta, bo przyjeżdża rywal z Warszawy. A jak dla jednorazowych 'fanów' braknie biletów to zapraszamy na mecz z Sandecją
|
To slabo inwestujecie... czemu nie rozdać 10 czy 15 tys na Legie? Przeciez to bylaby jeszcze lepsza inwestycja!

Albo 20 tys rozdać dzieciom

bo w sumie 20 tys to akurat przypadkowi kibice ktorych nie lubicie co przyjszli na Legie raz w roku! Jak rozdawać to porzadnie nie pół środkami

Wiecie ile chetnych jest na Legie przyjsc za darmoche? Akurat na Legie bo przeciez tak w nich milosc zaszczepic chcecie żeby byli chetni na darmoche na Legie a na inny mecz już nie. Czyli jednym slowem chcecie stworzyc jedno-razowych fanow co przychodza na przeciwnika nie na Wisłe

poza tym choooj tam z budżetem wyplatani zobowiaznaniani 20 tys za darmo wchodzi to tylko jakies 800 tys zl. straty. Dla nas to drobne!
Jak slysze te bzdury o inwestycji to sie zastanasiam kto to pisze... bo chyba nie ludzie dorośli. Jest to tak infantylny argunent że cieżko z tym polemizowac na powaznie.
Slubowanie mozna bylo zrobic na innym meczu a nie na tym. Na tym sie zarabia a przezycia jak ktos ma Biala Gwiazde w sercu beda takie same bez wzgledu na przeciwnika. Sami przyzyczajacie ludzi do chodzenia na 1 mecz w sezonie tworzycie mit meczow z Legią a potem wielkie zdziwieie ze mamy jedno-meczowych kibicow i na Sandecje potem Pogon przyjdzie 10 tys. Uczycie juz tak kibicow od małego
Rozdanie 5 tys biletow przy takim popycie jaki mamy jest działanien nieroztropnym ekonomicznie. Już pomijam straty z dnia meczowego np katering pamiatki itp. Strata dla budżetu i to nie mała. Potem takich pieniedzy może braknąć tak jak zresztą juz bywalo w historii gdzie skąpili na kontrakty pilkarzom.
Trzeba myslec kompleksowo o wszystkich meczach a nie popadac w skrajnosci ze wzgledu na swoje fanaberie o tym że komus zaszczepisz Wiślackosc akurat na meczu z Legia wlasnie bo zobacza pelny stadion.

Pewnie jak pilkarze przegrają i padną wyzwiska to nici z zaszczepiania Wiślackosci i ci mlodzi adepci sportu szybko pojda na cracovie
Idźcie sie opalać dzieci