Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13314
Stary 19.10.2017, 09:28
Generalnie jak przeczytałem, że przekazanie dzieciakom biletów, to "działalność charytatywna" i "strata kilkuset tysięcy złotych", to ręcę opadają.

Szkoda czasu na dyskusję. Polecam czasem poszerzyć swój horyzont. Dla dzieciaka, mecz z pasami, czy z legią to jest jednak znacznie większe przeżycie od wygranej nad Sandecją - czy tego chcesz, czy nie.

Więc nawet z samego punktu widzenia psychiki, po takim oby pozytywnym wydarzeniu, które utrwali się w psychice - częściej potem taki szkrab będzie bywał na meczach, a pewnie i w większości zostaną Wiślakami.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując