regan napisał(a):

Widocznie w klubie uznali że prowadza dzialalnosc charytatywną. Super ale mozna bylo rozdac nawet 15 tys na Sandecje/Pogon/Gornik a nie na Legie. A u nas jak zawsze napinka na Legie jakby jutro mial byc koniec swiata a potem nic nikogo nie obchodzi i puchy na kazdym meczu.
|
Rozdanie biletów szkołom, akademiom itp. to inwestycja na przyszłość, a nie działalność charytatywna.
Zdecydowanie wolę 4 tys. dzieciaków niż 4 tys. przypadkowych ludzi, którzy sobie przypomnieli o wizycie na Reymonta, bo przyjeżdża rywal z Warszawy. A jak dla jednorazowych 'fanów' braknie biletów to zapraszamy na mecz z Sandecją
