Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13312
Stary 19.10.2017, 09:02
regan napisał(a):Wyświetl post

Widocznie w klubie uznali że prowadza dzialalnosc charytatywną. Super ale mozna bylo rozdac nawet 15 tys na Sandecje/Pogon/Gornik a nie na Legie. A u nas jak zawsze napinka na Legie jakby jutro mial byc koniec swiata a potem nic nikogo nie obchodzi i puchy na kazdym meczu.
Rozdanie biletów szkołom, akademiom itp. to inwestycja na przyszłość, a nie działalność charytatywna.

Zdecydowanie wolę 4 tys. dzieciaków niż 4 tys. przypadkowych ludzi, którzy sobie przypomnieli o wizycie na Reymonta, bo przyjeżdża rywal z Warszawy. A jak dla jednorazowych 'fanów' braknie biletów to zapraszamy na mecz z Sandecją
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując