Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13311
Stary 19.10.2017, 06:45
Klub rozdał bilety swoim podopiecznym! to są Wiślacy, którym klub w ten sposób chce pokazać do jakiej wielkiej rodziny należą. Klub chce w ten sposób pokazać co to znaczy brać udział w takim widowisku przy komplecie widzów.
Być może klub nie brał pod uwagę kompletu? Wątpię aby klub żałował tej decyzji - Pani Prezes jest otwarta na kibiców, na akademie itd.
To jest projekt długofalowy, więc te 5 tysięcy biletów nie sprawi, że nagle wpadniemy w kłopoty finansowe.
Bilet podobno kosztuje 5 zł, do tego dzieciaki coś zjedzą i wypiją zostawią łacznie po ok 20 zł w klubie.
To gdzie niby ta strata tylu tysięcy? jak wy to liczycie?
Jeszcze raz powtórzę: klub w ten sposób chce zbudować Wiślacką rodzinę i nie żałujmy dzieciakom biletów za piątaka.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując