Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13307
Stary 18.10.2017, 20:22
Po aktualizacji ze strony klubu jest tych biletow 5 tys
Jeszcze bardziej swietna bylaby gdyby pula wynosila 10 tys! nie badzmy tacy skąpi nie żałujny dzieciom, budżet jest z gumy problemów finansowych wielkich nie ma wiec rozdawac można

A tak na powaznie uwazam ze ta inicjatywa bylaby swietna w przypadku meczu z Sandecja a nie meczu na ktorym bilety rozchodza sie kilka dni przed meczem. To jest strata kilkuset tysiecy zlotych dla bużdetu klubu w obliczu akcji ktora mozna bylo zrobic w kazdym innym meczu tylko nie tym.

Widocznie w klubie uznali że prowadza dzialalnosc charytatywną. Super ale mozna bylo rozdac nawet 15 tys na Sandecje/Pogon/Gornik a nie na Legie. A u nas jak zawsze napinka na Legie jakby jutro mial byc koniec swiata a potem nic nikogo nie obchodzi i puchy na kazdym meczu.
Ostatnio edytowane przez regan : 18.10.2017 o godz. 20:38.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując