Po aktualizacji ze strony klubu jest tych biletow 5 tys
Jeszcze bardziej swietna bylaby gdyby pula wynosila 10 tys!

nie badzmy tacy skąpi nie żałujny dzieciom, budżet jest z gumy problemów finansowych wielkich nie ma wiec rozdawac można
A tak na powaznie uwazam ze ta inicjatywa bylaby swietna w przypadku meczu z Sandecja a nie meczu na ktorym bilety rozchodza sie kilka dni przed meczem. To jest strata kilkuset tysiecy zlotych dla bużdetu klubu w obliczu akcji ktora mozna bylo zrobic w kazdym innym meczu tylko nie tym.
Widocznie w klubie uznali że prowadza dzialalnosc charytatywną. Super ale mozna bylo rozdac nawet 15 tys na Sandecje/Pogon/Gornik a nie na Legie. A u nas jak zawsze napinka na Legie jakby jutro mial byc koniec swiata a potem nic nikogo nie obchodzi i puchy na kazdym meczu.