https://pbs.twimg.com/media/DMNgfD0X0AAZ8Il.jpg:large
Profesjonalny dziennikarz,powinien mimo swoich sympatii klubowych zachować obiektywizm. Odnoszę wrażenie,że od lat Wisła jest traktowana z mniejszą sympatią w ogólnopolskich mediach od innych klubów,nie tylko Legii. Wypowiedzi Hajty nawet nie warto komentować,bo to ćwierć inteligent,który poczuł się mocny robiąc z siebie błazna przy komentowaniu reprezentacji.
Miejmy nadzieję,że nowi Wiślacy poczują rangę meczu i pokażą tym pajacom jacy są "fatalni" .