|
Ćwiąkała Ameryki nie odkrył. Wiadomo, że nawet jak chłopakowi się spieszyć nie będzie, to jego agent na pewno dostaje wścieklizny macicy na wizję jego przenosin i prowizji od transferu+ kontraktu piłkarza.
Moim zdaniem pewne jest, że do polskiej ligi nie pójdzie, bo zwyczajnie nikogo w Polsce już na niego nie stać.
Optymalnie by było zaproponować mu nową umowę - na np. 3 lata (żeby podbić cenę i dać chłopakowi wyższe zarobki) i dać obietnicę sprzedaży latem. Ale to się pewnie nie stanie.
To co możemy zrobić, to po prostu przedłużyć umowę obecną (bo możemy to zrobić jednostronnie ponoć, tak jak z Polem Llonchem) i sprzedać go w zimie, jeśli naprawdę będzie chciał odejść, albo spróbować przetrzymać do lata.
|