Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Fifiorek
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13302
Stary 18.10.2017, 13:37
wordbatata napisał(a):Wyświetl post
G 3,4,5 dla dzieciaków ze szkół i akademii Wisła na twitterku napisała.

Pytanie czy ów dzieciaki są już wliczane do podawanej frekwencji?
Odpowiedz cytując