Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12414
Stary 17.10.2017, 21:35
Już się nie macie czego czepiać, widocznie czuje się Wiślakiem i sam się zgłosił. Ktoś go z tej Wisły sprzedał, to były takie czasy ze pewnie jak kasa była dobra, to był nawet wypychany.

Jak Legii nie lubię, tak o Surmę nie mam pretensji, to są oldboye - jakby chłopaki go nie chcieli to by go nie przyjęli do drużyny. Dla mnie większymi autorytetami w tej kwestii są byli Wiślacy jak choćby Kaziu Kmiecik, Marek Kusto czy choćby bliżej naszych czasów Pater czy Szymek niż czaro i bridgeburner.
Odpowiedz cytując