Charlie napisał(a):

|
Bez przesady z tym drewnianym Prijovicem, bo bił on na głowę wszystkich obecnych napastników Legii, teraz dobrze radzi sobie w Grecji i gra w reprezentacji. Ale zgadzam się, że 2 mln byłyby do zrobienia, oprócz wymienionych przez Ciebie kierunków nie można wykluczyć bardziej egzotycznych typu Chiny, czy USA. Carlitos chyba jest świadom, że zachodu Europy to on już raczej nie podbije, a jakby trafiła sie szansa na kontrakt życia to pewnie by się nie zastanawiał.
|
Dokładnie. Carlitos do tej pory zarabiał grosze, włącznie z Wisłą. Jak mu się trafi szansa to odejdzie bez wahania. Mamy z nim krótki kontrakt (włącznie z opcją na 1 rok) - jestem przekonany że odejdzie w zimie, najpóźniej latem. Kierunek Wschodni najbardziej prawdopodobny.