forthy napisał(a):

|
Jaki mln euro za Carlitosa? To są drobne przy tym co wyprawia w pl lidze, nie pamiętam grajka, który by ją tak technicznie dominował. kręci obrońcami jak baranami.
|
1. Gość ma kontrakt do końca czerwca tylko (nie wiem czy jest opcja +1 czy nie)
2. No sam nie wiem czy będzie chciał u nas kontrakt odnowić, bo strzelam, że przy obecnej formie gdzieś indziej może lekko dostać nie 30 tys. za m-c, a 30 tys. za tydzień – strzelam, że nas nie będzie stać na taką pensję.
Ale fakt, umiejętności to on ma i sam chciałbym, żebyśmy wyciągnęli za niego 1,5 mln € – mimo wszystko obstawiam, że opcją realną byłaby połowa tej kwoty, biorąc po uwagę inne opcje.