Nie pamiętam jak to było dokładnie, ale chyba był kiedyś taki mecz kiedy bilety na sektory G2, G3- można było kupić tylko w kasie. Więc tym razem może być podobnie, ale poczekajmy aż zapełni się G1.
Wydaje mi się również, że raz na G3 siedzieli młodzi adepci z AP Wisły Kraków.