Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80184
Stary 16.10.2017, 19:23
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Wisła istniałaby bez Carlitosa, tak samo jak Reprezentacja bez Lewandowskiego. Z jakim skutkiem, można się domyśleć.
Problem jest nie wtedy, gdy ma się tak świetnego napastnika jak Carlitos i nagle się go traci, ale gdy wcześniej opierało się całą grę o niego. Po to mamy tak szeroką kadrę, aby w końcu i inni napastnicy brali ciężar gry na siebie. Liczę na to. Mamy jeszcze 9 spotkań w tej rundzie i jeszcze jest trochę czasu dla 'nowych'

Jeszcze w okresie przygotowawczym nic nie wskazywało, że Carlitos będzie aż tak wiodącą postacią tej ligi. Nie błyszczał nawet w starciu z I ligowcami. Dlatego nie skreślałbym młodych napastników w naszej kadrze.
Odpowiedz cytując