|
po grze jaka prezentuje Carlitos to szybko znajdzie sie na niego chetny - oczywiscie nie topowe europejskie druzyny , niewiem jaki ma kontrakt Carlitos ale mam nadzieje ze Junco wykombinuje cos w stylu przedluzenia kontraktu albo sume odstepnego - zeby na nim zarobic , i to wiecej niz ochlapy ktore nam cisnela legia na podloge za judasza , szkoda byloby kolejnej kompromitacji transferowej ze jakas legia , Lechia czy inna Jaga sobie pierdnie i wyciagnie nam zawodnika za "czapke śliwek" , zeby tylko soalbic kogos i miec szersza lawke
|