|
Po 12 kolejkach tego sezonu już wyrównaliśmy nasz bilans z zeszłego sezonu jeśli chodzi o wygrane mecze wyjazdowe (3).
Jak za kilka poprzednich spotkań, należała się bura Ramirezowi, tak za mecz ze Śląskiem należy mu się ocena bardzo dobra. W końcu facet wyciąga wnioski i pokazuje, że może coś z tą drużyną zrobić. Oby tak dalej.
|