Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
Słaba gra była prawdopodobnie spowodowana krótkim czasem na ogarniecie rewolucji wiec jakie wnioski miał wyciągnąć.
|
Ja sobie to tak wyobrażam, że ogarniając rewolucję podejmował decyzje odnośnie do składu, taktyki i treningów, które wówczas nie pomagały (+ oczywiście sytuację utrudniała sama rewolucja). A w ciągu ostatnich dwóch tygodni miał ich wszystkich wokół siebie i mógł z nimi popracować. Mógł, ale oczywiście nie musiał - choć oczywiście pewności nigdy mieć nie można, kiedy operuje się na obserwacjach, zwłaszcza czynionych przez kibica. Śląsk pozwalał nam na więcej, ale mimo wszystko intencjonalnie graliśmy troszeczkę inaczej: było więcej prostopadłych podań, więcej krótkich podań, mniej długich piłek.