Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2351
Stary 15.10.2017, 18:58
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Słaba gra była prawdopodobnie spowodowana krótkim czasem na ogarniecie rewolucji wiec jakie wnioski miał wyciągnąć.
Ja sobie to tak wyobrażam, że ogarniając rewolucję podejmował decyzje odnośnie do składu, taktyki i treningów, które wówczas nie pomagały (+ oczywiście sytuację utrudniała sama rewolucja). A w ciągu ostatnich dwóch tygodni miał ich wszystkich wokół siebie i mógł z nimi popracować. Mógł, ale oczywiście nie musiał - choć oczywiście pewności nigdy mieć nie można, kiedy operuje się na obserwacjach, zwłaszcza czynionych przez kibica. Śląsk pozwalał nam na więcej, ale mimo wszystko intencjonalnie graliśmy troszeczkę inaczej: było więcej prostopadłych podań, więcej krótkich podań, mniej długich piłek.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując