czaro napisał(a):

A odnośnie do Ramireza - czy sprawy idą w dobrym kierunku, przekonamy się w najbliższym miesiącu. Byłoby wspaniale, gdyby trener wyciągnął wnioski ze słabej gry w ostatnim okresie, a zespół przyjął jego rozwiązania. Wówczas będziemy mogli powiedzieć, że gramy dobrze, jak na możliwości trenera i piłkarzy.
|
Słaba gra była prawdopodobnie spowodowana krótkim czasem na ogarniecie rewolucji wiec jakie wnioski miał wyciągnąć.