Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.10.2017, 12:54
Snow napisał(a):Wyświetl post
Żeby rozumieć, że drużyna po tak dużej przebudowie potrzebuje czasu by móc obiektywnie ocenić pracę trenera - nie potrzeba fachowej wiedzy. Wystarczy kilka gramów zdrowego rozsądku.
Czyli, że padaka, którą graliśmy dłuższy czas była całkowicie normalna? Śląsk po takiej samej przebudowie osiągał dobre wyniki, a przede wszystkim nie grał tak, że oczy krwawiły i to chyba o to każdy miał do naszego trenera pretensje.

Po jednym dobrym meczu, który nastąpił po serii tragicznych wychwalacie Kiko pod niebiosa? To kto jest bardziej impulsywny? Krytycy opierający swoją opinię na serii, czy zwolennicy po jednym meczu? Teraz prawdziwy test-Legia i Lech.
Odpowiedz cytując