Mixu napisał(a):

|
Widać że lepiej nam się gra jako "underdog" czający się na kontry. Wtedy takie defensywne ustawienie z dwoma DP się sprawdza..gorzej jak wychodzimy z takim ustawieniem na drużyny które chcą grać tak jak my..wtedy zaczyna się walenie głową w mur.
|
To chyba uniwersalny problem w ekstraklasie? Wszyscy mają problem z takimi drużynami. Nie bez powodu tabela jest tak spłaszczona.