|
Przepraszam, ktora ekstraklasowa druzyne trenowales, ze posiadasz niezerowa wiedze trenerska?
Mistrza zdobylismy? Gramy w pucharach? Bo chyba nie probujesz mi powiedziec po jednym naszym meczu, ze Kiko jest taktykiem pokroju Mourinho czy Simeone, panie ekspert? Bo ja, piszac, ze nie jest, opieram sie na meczach Wisly, poczawszy od lutego.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 15.10.2017 o godz. 12:03.
|