Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2320
Stary 15.10.2017, 09:21
To przeciez nie jedyny dobry mecz Wisly za Kiko w tym sezonie, za to chyba pierwszy wygrany. Wisla grala dobrze w meczach z Gornikiem, Lechia i Jaga, ale trzech punktow z tego nie bylo, teraz byla i fajna gra i pelna pula.
Odpowiedz cytując