Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.10.2017, 22:30
Co do Pereza to wydaje mi sie ,ze on sie nei nadaje do naszej ligi gdzie trzeszcza kosci a on sie bardziej nadaje do kombinacyjnej gry, krotkimi podaniami
Odpowiedz cytując