Temat
:
[XII KOLEJKA] Śląsk Wrocław - WISŁA Kraków, 14 Październik, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
11
14.10.2017, 22:30
Co do Pereza to wydaje mi sie ,ze on sie nei nadaje do naszej ligi gdzie trzeszcza kosci a on sie bardziej nadaje do kombinacyjnej gry, krotkimi podaniami
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82