mitmichael napisał(a):

|
Tak myslalem, ze D23 szybko pojdzie, jeszcze w niedziele jak kupowalem to bylo 236 biletow, teraz rzeczywiscie jest 0. Obecnie sprzedano 10tys biletow, tak do 20 powinno dojsc do dnia meczowego a moze i ciut wiecej
|
Ile?!?! Mamy 14 dni do meczu, a schodzi średnio 1tys dziennie! Ja liczę, że w dniu meczu będzie minimum 30tys sprzedanych biletów!