Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13279
Stary 12.10.2017, 13:30
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Sprzedaż powoli rusza. D21 i D23 wyprzedane. Na kilku innych sektorach zostało po kilkadziesiąt biletów. Jak chcecie kupić bilet na D lub E23/24 to się śpieszcie.
Tak myslalem, ze D23 szybko pojdzie, jeszcze w niedziele jak kupowalem to bylo 236 biletow, teraz rzeczywiscie jest 0. Obecnie sprzedano 10tys biletow, tak do 20 powinno dojsc do dnia meczowego a moze i ciut wiecej
Odpowiedz cytując