Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12394
Stary 12.10.2017, 12:42
kristos napisał(a):Wyświetl post
Ty beznadziejny fajansiarzu ,być może teraz ciężko byłoby znaleść Wisłę na piłkarskiej mapie Polski gdyby w 1997 nie Telefonika
A ty .......isz o jakimś Romlu ?
2/3 tego forum zainteresowała się klubem za czasów Telefoniki.
Przez 15 lat Telefoniki klub zdobył więcej MP niż przez pozostałe 90.
Na pewno nie obyło się bez błędów,ale fakt pozostaje faktem, to za Telefoniki święciliśmy największe piłkarskie sukcesy.
Hej, no ale przecież stwierdzenie faktu marnowania piłkarzy prze TF nie jest równoznaczne atakiem na Telefonikę.

Odpowiedz cytując