Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
no szkoda tego Romla , ale niestety to nie jedyny przypadek gdy Telefonika marnowała piłkarzy, fajnie że te czasy się skończyły , no i tutaj taka dość oczywista refleksja , że gdyby Wisłą rządziły osoby pokroju 85% forum, to odsyłanie z kwitkiem potencjalnych talentów trwałoby nadal w najlepsze
|
Ty beznadziejny fajansiarzu ,być może teraz ciężko byłoby znaleść Wisłę na piłkarskiej mapie Polski gdyby w 1997 nie Telefonika
A ty .......isz o jakimś Romlu ?
2/3 tego forum zainteresowała się klubem za czasów Telefoniki.
Przez 15 lat Telefoniki klub zdobył więcej MP niż przez pozostałe 90.
Na pewno nie obyło się bez błędów,ale fakt pozostaje faktem, to za Telefoniki święciliśmy największe piłkarskie sukcesy.