|
Oczywiście, że Quioto został przez nas zmarnowany. Ja pomijam fakt tej czerwonej kartki którą dostał, ale to był zdecydowanie piłkarz o wysokich umiejętnościach. Krzywdą było wystawianie go na skrzydle.
Stępiński to kolejny super piłkarz-kometa, który został przez nas olany.
Innymi przykładami zmarnowanych przez nas piłkarzy są Andres Rios i Gervasio Nunez. Zawodnicy zdecydowanie o bardzo dobrej jakości i umiejętnościach.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 12.10.2017 o godz. 12:18.
|