Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12391
Stary 12.10.2017, 12:16
Oczywiście, że Quioto został przez nas zmarnowany. Ja pomijam fakt tej czerwonej kartki którą dostał, ale to był zdecydowanie piłkarz o wysokich umiejętnościach. Krzywdą było wystawianie go na skrzydle.

Stępiński to kolejny super piłkarz-kometa, który został przez nas olany.

Innymi przykładami zmarnowanych przez nas piłkarzy są Andres Rios i Gervasio Nunez. Zawodnicy zdecydowanie o bardzo dobrej jakości i umiejętnościach.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 12.10.2017 o godz. 12:18.
Odpowiedz cytując