|
no szkoda tego Romla , ale niestety to nie jedyny przypadek gdy Telefonika marnowała piłkarzy, fajnie że te czasy się skończyły , no i tutaj taka dość oczywista refleksja , że gdyby Wisłą rządziły osoby pokroju 85% forum, to odsyłanie z kwitkiem potencjalnych talentów trwałoby nadal w najlepsze
|