Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 11.10.2017, 21:57
Wszystko sie zgadza, tylko ze poczatek Kiko (podobnie jak Urbana) to styczen a nie pazdziernik. Urban pomimo wiekszej ilosci nowych zawodnikow wprowadzonych do skladu cos tam osiagnal ( w sensie gry zespolu ). Kiko nic. Jak tak dalej mamy zamiar dlugofalowo budowac ekipe to skonczymy w strefie spadkowej bo, skromnie zauwaze, mamy za soba juz ponad 1/3 sezonu zasadniczego.
Zapytam wiec Ciebie, kiedy oczekujesz wynikow pracy i budowania ekipy na dluzej. Jeszcze w tym sezonie czy w nastepnym?
PS. Bardzo bym chcial sie mylic. Bardzo bym chcial zeby w koncu nasza gra zaskoczyla, zebysmy zagrali w koncu chociaz jeden dobry, wygrany mecz. Poki co kopiemy sie po czole. Kiko popelnia same bledy, ewidentnie sobie nie radzi z wprowadzaniem nowych zawodnikow, nie ma pomyslu na zespol. Doszlo do tego, ze nie wiedzac co czynic dalej, wrocil praktycznie do skladu, ktorym gralismy w tamtym sezonie (mecz z Jaga). Nasze wygrane z ogorkami byly wygranymi po dlugim meczeniu buly, farcie, czerwonych kartkach przeciwnika, indywidualnych popisach Carlitosa a nie po dobrej grze zespolu. Taka sytuacja ma miejsce od mniej wiecej lutego/marca. Ilez mozna jeszcze czekac do ....y nedzy?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 11.10.2017 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując