brylant17 napisał(a):

szprotson Janekx89 ? no tak
|
tylko do tej pory janekx wydawał się,ba wręcz był rzetelnym informatorem.zeszloroczna wpadka z meresiem do ktorej sam zresztą sie przyznał mogła byc takim "wypadkiem przy pracy"...janekx skreślil sie tak w zasadzie dopiero teraz,po tej alcji z niemcami. nawet jeśli to był jedyny onformator zmiętego to miał on podstawy by brać te informacje jako w miarę wiarygodne.