pepe72 napisał(a):

|
Na dziś Wisła bez Carlitosa nie istnieje. Więc może się powstrzymać ze sprzedażą zwłaszcza w zimie? Chyba, że nie interesuje cie utrzymanie się w Ekstraklasie.
|
Jak przyjdzie dobra oferta to mamy g. do powiedzenia. Tak jak Legia przez ostatnie dwa lata. Niestety.
Chciałbym żeby było inaczej, ale pamiętajmy w jakiej lidze funkcjonujemy.