Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80169
Stary 09.10.2017, 23:36
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Na dziś Wisła bez Carlitosa nie istnieje. Więc może się powstrzymać ze sprzedażą zwłaszcza w zimie? Chyba, że nie interesuje cie utrzymanie się w Ekstraklasie.
Jak przyjdzie dobra oferta to mamy g. do powiedzenia. Tak jak Legia przez ostatnie dwa lata. Niestety.
Chciałbym żeby było inaczej, ale pamiętajmy w jakiej lidze funkcjonujemy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując