El'kabat napisał(a):

Zapowiada się dobre lato.. trzeba już powoli szykować wątrobę
|
Czy ja wiem? To już nie taka paczka jak 2 lata temu.
W eliminacjach do Euro 2016 i na Euro 2016 mieliśmy defensywny monolit. Mieliśmy świetny duet Milik - Lewandowski. Teraz mamy 14 straconych bramek (nie ma monolitu w defensywie) i nie mamy Milika.
Podsumowując te 10 meczy eliminacyjnych
Pierwszy mecz dramat (Kazachstan 2-2)
Drugi mecz słaby (Dania 3-2)
Trzeci mecz bardzo słaby i szczęśliwie wygrany (Armenia 2-1) - gol na 2:1 w 94 minucie i 37 sekundzie w doliczonych 4 minutach gry.
Czwarty mecz (Rumunia 3:0) - do pierwszej bramki słaba gra, gol na 1:0 z karnego, na 3:0 z karnego
Piąty mecz słaby (Czarnogóra 2:1)
Szósty mecz wreszcie OK (Rumunia 3:1)
Siódmy mecz dramat (Dania 0:4)
Osmy mecz - męczarnie i chwilami wyrównana gra z najsłabszym w grupie (Kazachstan 3:0)
Dziewiąty mecz OK (Czarnogórka 6:1)
Dziesiąty mecz w większości czasu OK (Czarnogóra 4:2)
Moim zdaniem ten zespół obecnie ma 70-80% mocy zespołu z eliminacji Euro 2016 i Euro 2016. Piszczu, Błaszczu, Grosik są o 2 lata starsi. Zauważcie że Grosik już nie ma takiego Turbo jak 1-2-3 lata temu, gdzieś mu to przepada z wiekiem (normalne).