Miga napisał(a):
|
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,wisla-krakow-firma-stechert-ktora-chcial-kupic-klub-oglosila-bankructwo,artykul,820086,1,727.html
|
Szkoda czasu na tego człowieka. On jest bezczelny do granic możliwości. Nawet te infantylne wpisy na tt nie tłumaczą tej żenady słabą orientacją.