Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4710
Stary 09.10.2017, 10:55
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Kiedy ten Bernatzky ma przyjechać? Trzeba by te przelewy zaczął robić bo ....a nie pogramy w LM za rok jak się coś nie ruszy

To są właśnie te "osoby zbliżone do klubu". Dobre duszki R22.
Bernatzky narazie u prawników siedzi, bo mu Wisla dzieci w szkole straszyla.... ....a w lipcu
Odpowiedz cytując