MatMario napisał(a):

Kiedy ten Bernatzky ma przyjechać? Trzeba by te przelewy zaczął robić bo ....a nie pogramy w LM za rok jak się coś nie ruszy 
To są właśnie te "osoby zbliżone do klubu". Dobre duszki R22.
|
Bernatzky narazie u prawników siedzi, bo mu Wisla dzieci w szkole straszyla.... ....a w lipcu
